האם הצלקות משנות את עורך ומטרידות את מנוחתך?


הצלקות משנות את עורנו, גורמות למבוכה וחוסר ביטחון ולעיתים יש להן גם אפקט טראומטי על חיינו, עד כדי פגיעה בתפקוד היומיומי, הבא לידי ביטוי בהגבלה בתנועה, בכאבים ובחוסר שינה.
יש פתרון- צלקות בהחלט אפשר לטשטש ולהעלים.
הנה כמה טיפים מעולים למיגור הצלקות.
  1. מרחי שמן קוקוס על הצלקת פעמיים - שלוש פעמים ביום. מחקרים מראים כי חומצת האומגה 3 שבשמן מסייעת להחלמת הצלקת ומונעת את העמקתה.
  2. השתמשי בתחבושות בד ליצירת לחץ עדין על הצלקת. על פי מחקרים יצירת לחץ עדין על האזור המצולק מונעת החמרה במצב, מקטינה את ממדי הצלקת ומעודדת את החלמתה.
  3. מרחי פעם ביום תמצית של בצל על הצלקת. לאחר 4 שבועות תראי שינוי משמעותי במראה הצלקת.
  4. מרחי אלוורה על הצלקת , השאירי אותה לחצי שעה לפחות וחזרי על הפעולה פעמיים – שלוש פעמים ביום. האלוורה תרגיע העור, תעודד צמיחת תאים חדשים ותאיץ את התחדשות העור. שימוש על בסיס יומיומי עשוי אף להביא להעלמת הצלקת לחלוטין ואם זה לא מספיק, כבונוס, תיהני מעור זוהר והדוק, ללא קמטים.
  5. משחי 2-4 טיפות של שמן עץ התה, פעמיים ביום, על הצלקת. לשמן עץ התה תכונות חיטוי וריפוי אנטי-בקטריאליות שיעזרו לטיפול בצלקות המעיקות, בשיפור המראה העגום, ובעידוד צמיחתם של תאים חדשים, במיוחד במקרים של צלקות הנגרמות מלחיצה על פצעי אקנה.
  6. השתמשי בחומץ תפוחים. חומץ תפוחים טבעי אפקטיבי במיוחד בחיסול תאי העור המתים ובהעלמת צלקות הנגרמות מאקנה. ערבבי חומץ תפוחים עם מעט דבש ומרחי את התערובת על האזור הפצוע בעזרת צמר גפן. השאירי את התערובת על עורך כעשר דקות ושטפי אותה. חזרי על הפעולה פעמיים - שלוש פעמים ביום.
  7. השתמשי בתכשירים קוסמטיים ייעודיים לטיפול, לריפוי, לטשטוש סימנים ולהעלמת הצלקות. אנו ממליצים על שמן הגוף הטיפולי המצוין לטיפוח העור Skincare Oil מבית Frei Öl- שמן גוף עשיר בלחות, שירכך צלקות, יטשטש, יעלים סימנים ויעניק לעורך תחושה חלקה שאין שניה לה.

לפרטים נוספים ומחירים מפתיעים היכנסי