כתמי העור משתלטים על הפנים ולא רוצים לעזוב


כתמי עור חדשים ונבזיים מתגנבים לפניך אט אט, מזיקים ליופייך ומקלקלים את מצב רוחך? את הכי יפה כשנח לך בעור שלך אז בואי וגלי מה גורם לכתמים ומה עליך לעשות בכדי להעלים אותם אחת ולתמיד.
עורנו מכיל תאים קטנים הנקראים מלנוציטים. אלו מייצרים את פיגמנט המלנין המעניק צבע לעורנו. כשתאים אלו נפגעים, ייצור המלנין בעורנו יוצא מאיזון והעור מקבל גוונים שאינם אחידים כך שבאזורים בהם המלנוציטים פחות פעילים עורנו יהיה בהיר יותר ובאזורים בהם המלנוציטים יותר פעילים עורנו יהיה כהה יותר. אילו גורמים עשויים לפגוע בתאי המלנוטיצים ולגרום לחוסר איזון בייצור המלנין? השפעות הגיל, שימוש בתרופות המשנות את הפעילות ההורמונלית בגופנו, כמו מינוציקלין וגלולות למניעת הריון, הריון, חשיפת יתר לשמש, עודף ברזל בגוף, יובש בעור, דלקות עור ומחלות אנדוקריניות הגוררות אחריהן מחסור בהורמון הקורטיזול, כמו אדיסון.

צריכה קצת איזון? אל דאגה! בדיוק בשביל זה, רכזו עבורך את מיטב הטיפים שיעזרו לך לנצח את הכתמים:
  1. הימנעי מחשיפת יתר לשמש ובעת החשיפה השתמשי, תמיד, בקרם הגנה עם 30 SPF לפחות.
  2. השתמשי בתפוחי אדמה להבהרת הכתמים. חתכי תפוח אדמה בינוני לשניים, מרחי כמה טיפות מים על הצד החשוף, שפשפי היטב את החלק החשוף על אזור הכתם ושטפי את המקום אחרי עשר דקות. חזרי על הפעולה 3-4  פעמים ביום, במשך חודש. 
  1. הסירי את הכתמים באמצעות לימון ומלפפון- שתי התרופות הטבעיות היעילות ביותר להבהרת העור. קחי כפית מיץ מלפפונים ערבבי אותה עם כפית מיץ לימון וכפית דבש. מרחי את המשחה שנוצרה, באופן שווה, על האזורים הכהים בעורך, השאירי את המשחה במשך 20 דקות ושטפי אותה. חזרי על הפעולה כל יום, פעמיים ביום, בבוקר ובערב. 
  1. ספקי לחות לעורך בעזרת שקדים וחלב. השקדים והחלב מכילים שומן טבעי שיזין את עורך בלחות ויעלים את הפיגמנטציה. השרי את השקדים למשך הלילה, הסירי את הקליפה, צרי משחה במרקם אחיד בבלנדר ומרחי את המשחה על כתמי העור. 
  1. השתמשי בקרמים ותכשירים קוסמטיים להבהרת העור. אנחנו ממליצים על שמן גוף הטיפולי לטיפוח העור Skincare Oil מבית  Frei Öl שמן הגוף שיעשיר את עורך בלחות, יעלים גווני עור שאינם אחידים ויעניק לעורך תחושה רעננה של רכות מפנקת. למידע נוסף ומחירים מדהימים. היכנסי