עור יבש בעונת המעבר?

ללא ספק, שינויי העונות משאירים את חותמם על עורנו והתוצאות לא תמיד לטובתנו. העור נהיה אדמומי, מגורה ומגרד והקילופים אינם מעניקים מראה מושך או מזמין.
למה זה קורה דווקא בעונת המעבר? ואיך מעלימים את הנזקים?
לשינויי מזג האוויר יש אפקט משמעותי על עורנו. בעתות השרב כאשר האוויר נהיה חם ויבש יותר הלחות הטבעית של עורנו נשאבת והעור נהייה יבש. יובש זה מביא עמו כתמים אדומים על העור ותאי עור מתים שסותמים את נקבוביות העור וגורמים בסופו של דבר לאקנה. גם המעבר המהיר בין טמפרטורות קיצניות של חום וקור גורם לנימי הדם שלנו להתרחב ולהתכווץ במהירות עד כדי פגיעה בוורידים המובילה לאדמומיות יתר.
בנוסף, עם בוא האביב והפריחה עורנו נחשף לאלרגנים בלתי נראים הנישאים באוויר כמו אבקני הפרחים המשחררים אצל חלק מהאנשים היסטמין – חומר פעיל המרחיב את כלי הדם ומוביל לדלקות עור, אקזמה ואלרגיות בעור הפנים, הידיים והרגליים.

אז איך נשמור על לחות עורנו? איך משיבים את המראה החלק ואת מגע הקטיפה הממכר?

הנה כמה טיפים מצוינים לטיפול בעור יבש בעונת המעבר:
  1. זרקי את כל תכשירי הקוסמטיקה בני חצי שנה ומעלה. לרב תכשירים אלו עשויים להכיל חיידקים, וירוסים ובקטריות שיסתמו את נקבוביות עורך ויביאו לאקנה.
  2. הביאי איתך מגבונים להסרת איפור לכל מקום אליו את הולכת, שמרי על עור לח והיגייני לכל אורך היום.
  3. הקפידי על תזונה נכונה. כאשר את מקפידה על תזונה בריאה עם מגוון רחב של פירות המזינים את גופך בשלל ויטמינים ומינרלים, את שומרת על בריאות עורך לאורך כל השנה.
  4. השתמשי בסבוני פילינג איכותיים למקלחת. בניגוד לאמונה הרווחת- כאשר העור שלנו יבש במיוחד כדאי ורצוי לקלפו, לנקות בעדינות את התאים המתים ולפתוח את נקבוביות העור.
  5. הזיני את עורך בלחות משקמת. לאחר שהורדת את התאים המתים, הגני על עורך ומשכי אותו עם תכשירי עור עשירים בלחות כל עוד עורך לח. כך הוא יספוג את הלחות טוב יותר.
אנו ממליצים על שמן הגוף המשובח – Skincare Oil Frei Öl שמן גוף משקם ומפנק, עשיר בשמנים טבעיים וויטמינים המטפלים ביסודיות בעור יבש ומענקים לעורך מראה חלק ותחושה רעננה של רכות מדהימה ומלטפת.
לרכישה און ליין במחירים מפתים היכנסי עכשיו »
skin dryness 2