8 טיפים למראה מושלם לעונת המעבר

כמו מריחים כבר את ריח השינוי באוויר, עוד חורף עומד להסתיים ותחושת התרגשות גדולה עוטפת אותנו, לקראת דבר חדש העומד בפתח ועוד רגע כאן.

עם זאת, האביב שעוד רגע מגיע אלינו מביא איתו גם תופעות רבות של עונות מעבר ביניהן תנודות קיצוניות בין חום לקור, אוויר יבש מאוד ושינויי מזג אוויר לא צפויים. כל אלו עלולים להיות מבלבלים מאוד כאשר אנו רוצות לשמור ולהקפיד לטפח את עור הפנים שלנו.
אז איך מונעים את סימני ההזדקנות בעור הפנים והגוף בעונת המעבר? המומחים של Frei Oil, חברת הקוסמטיקה היוקרתית מגרמניה, ציידו אותנו בכמה טיפים שכדאי לך להתחיל ליישם כבר היום:

  1. שתי הרבה מים - קיץ, חורף, סתיו או אביב, אם אנו מרגישים צמא או לא, בין 8-10 כוסות מים ביום הן פשוט חובה. איך הן מסייעות לנו? תאי הגוף שלנו מלאים בעיקר במים, אם לא נשתה מספיק הם יצטמקו ועור הפנים שלנו יהיה פחות זוהר ונפול. אז שתו הרבה מים!
  2. שני כמה שיותר - במירוץ החיים בין עבודה, קריירה, ילדים ומשפחה, פעמים רבות אנו מוותרים על מה שהכי חשוב לנו (בעיקר הנשים) שינה טובה. הקפידי לישון תמיד לפחות 7 שעות רצופות בלילה. כדי להיראות במיטבך את צריכה לישון ולנוח.
  3. נקי את הפנים לפחות פעמיים ביום באמצעות תכשירים איכותיים מתאימים ולא רק במקלחת, העור שלך צריך להיות נקי ומוכן לקבל קרמים וסרומים המכילים מולקולות של שמנים צמחיים שמטפלים בשכבות העור מבפנים ומשאירים תחושה רכה מבחוץ.
  4. דאגי לגוף שלך מבפנים - אכלי אוכל בריא! הוסיפי לתפריט שלך יותר ירקות ופירות, אוכל עשיר בסיבים תזונתיים וערכים תזונתיים גבוהים. וכן, אם את בת 30 ומעלה מומלץ מאוד שתתחילי לצרוך גם תוספי מזון כגון מגנזיום שמסייע לניקוי רעלים, פעילות מערכת השרירים בגוף, חיזוק השיניים ומייצר אנרגיה הדרושה לך לצלוח את ריבוי המשימות שלך בכל יום.
  5. דאגי לעור שלך גם מבחוץ - הערבים מתחילים להיות כבר פחות קרים ואיתם גם התירוצים נגמרים. על-מנת שעור הגוף שלך יהיה במיטבו בקיץ בתקופת הקיץ הקרבה בה תצעדי ברגליים חשופות שמרי עליו, דאגי להוספת לחות לעור. השתמשי בתחליבי רחצה עדינים והקפידי לעשות שימוש בשמן גוף איכותי טבעי וללא חומרים סינטטיים לאחר כל מקלחת. תוך זמן קצר תבחיני בשינוי של מקרם העור, מוצקות העור והזוהר הטבעי שלו.
  6. הזרימי את הדם בגוף - ריצה, שחייה, ריקוד, אימון לבד או בקבוצה; זה הזמן לחזק את הגוף גם מבפנים החוצה. פעילות גופנית חשובה מאוד גם למראה העור כי האנדורפינים המשתחררים בזמן הפעילות, משווים לעור מראה זוהר, וטונוס השריר שלנו משפיע על המראה המוצק של העור, פעילות גופנית גם מפחיתה את כמות הצלוליטיס שאנו כל כך רוצות להיפטר ממנו. מצאי לך את סוג האימון שתיהני ממנו באופן המרבי והכי חשוב התמידי.
  7. הפסיקי לעשן - הגיע הזמן להניח את הסיגריה והמצית. הנזקים הבריאותיים ידועים, אבל האם את גם יודעת כי עישון מקנה גוון אפרורי לעור הפנים ומגדיל את כמות הקמטים סביב הפה והעיניים.
  8. צאי לשמש - חשיפה לאור השמש היא חשובה לספיגת וויטמין D שתפקידו אצל נשים מרכזי בסיוע בספיגת סידן. אבל זכרי, חשיפה ממושכת פוגת בעור, לכן הקפידי על חשיפות קצרות לשמש בשעות הבטוחות ואל תשכחי קרם לוח עם מקדם הגנה של 15SPF לפחות; את הרי לא רוצה כתמים?!
לסיכום, דאגי לעצמך, שמרי על הגוף שלך מבפנים ומבחוץ, לפחות כמו שאת דואגת לכל מי שסביבך.
הכירי את סדרת השמנים הטיפוליים של Frei Oil»