כיצד לטפל בצלקות לפני ואחרי התערבות כירורגית


אם עברתם ניתוח, סבלתם מאקנה או כל סיבה אחרת שהותירה אתכם עם צלקת המפריעה לכם? יש דרכים לשפר את מראה העור עוד לפני שפונים לפלסטיקאי.
הגורמים לצלקות יכולים לנבוע מסיבות רבות, החל מצלקות שנותרו מניתוחים, נשיכות כלבים, שרידי אקנה מתקופת גיל ההתבגרות, כוויות, סימני מתיחה מהיריון דיאטות וכד' ועוד. הטיפול בצלקות יכול להיות מורכב מאוד ואין הבטחות בדבר הצלחתו, אך אחת הבעיות הגדולות ביותר שמותירות לנו הצלקות היא אסתטית. בעיקר כשאר הצלקות ממוקמות באזורים החשופים של הגוף, כגון ידיים רגליים פנים וצוואר.
האפקט הפסיכולוגי אצל האדם בעולם המערבי, בשל נוכחותן של צלקות על גופנו הינו בעל השפעה מכרעת על הדימוי העצמי שלנו ובמקרים מסוימים יכול אף להוות מטרד הפוגע אפילו באיכות השינה.
אלו מביאים רבים לחפש טיפולים למניעה או לטיפול לשיפור מראה הצלקות בגוף בעיקר בגלל הנושא החברתי ונושא תפיסת העצמי שלנו בחברה המערבית.

אלו טיפולים קיימים?

בין הטיפולים הקיימים בשוק הדרמו אסתטיקה קיימים בין היתר טיפולים להקפאת הצלקת באמצעות חמצן נוזלי, טיפולי לחץ, טיפולי לייזר ואף הזרקת סטרואידים לצלקת. כמו כן ניתן לטפל באמצעות מזותרפיה וכמובן באמצעות פרוצדורות כירורגיות.

מתי הכי כדאי לטפל בצלקת?

הטיפול היעיל ביותר בצלקת מומלץ מאוד כאשר היא עדיין צעירה, אדומה ובולטת על פני העור. במקרים אלו סיכויי השיפור במצב ההצטלקות הם הגבוהים ביותר. צלקות בוגרות
קשות יותר לטיפול וסיכויי השיפור בהן קטנים משמעותי מאלו של צלקת צעירה.

האם אפשר להימנע מהתערבות של רופא?

בחלק מהמקרים ניתן להגיע לשיפור משמעותי במצב הצלקת באמצעות שימוש בתכשירים כגון ג'ל לשיפור מצב ההצטלקות או שימוש בשמנים המשפרים את מצב הצלקת מרככים אותה ומסייעים לגוף בריפוי הטראומה במקום בו נוצרה הצלקת.

חברת Frei Oil מבית "נווה פארמה" מציעה שמן טיפולי הנקרא Skincare Oil המסייע לריפוי צלקות ופגעי עור שונים.
לחצו לכל הפרטים אודות המוצר